Bi'şey mi bakmıştın? (blog içi arama)

21 Mart 2009 Cumartesi

İyi ki doğdun Snip!Sağda resmi görülen şahıs doğum günü çocuğudur. Görüldüğü yerde öpülmesi, nice yıllara denmesi ve hediye verilmesi rica olunur.


Snip, 21 Mart 1988 doğumlu bir şahıstır. Doğum günü yaklaştıkça herkes gibi heycanlanmaya başlamıştır, arkadaşlarının ağzını yoklar ama arkadaşları doğum gününü hatırlamaz, hatırlamamakla kalmazlar, o gün çoğunun bir işi vardır. Gabby klinikte önemli bir ameliyat için heycanlıdır ve kaçırmak istemez, öyQ nun göz doktorunda (CUMARTESİ GÜNÜ) randevusu vardır, Ozan hayvan barınağına yardım gecesine gidecektir, Serap evinin uzak olduğunu bahane eder, MT ev sahibiyle işinin çıktığını söyler falan filan..

Birkaç arkadaşı ise Snip'in yanlızlığını paylaşır, "bari gidip oturalım biryerlerde" tarzı söylemleriyle alıp Fatih Obasına götürürler. İçeri girerler, içeridekileri görünce Snip'in ruh halini anlatmaya gerek yoktur umarım.

Peki bu ana kadar ne gibi olaylar geçti? Açıklıyorum Snip, iyi oku =]

Defalarca yalan söyledik sana, bu yalanların neler olduğunu biliyorsun, kendimizi burada teşhir etmek istemiyorum =P

Bunun dışında, defalarca yer, organizasyon v.s değişikliği yaptık. O kadar çok kafa patlattık ki; neredeyse 100 adet -abarttım biraz, kabul- doğum günü düzenleyecek kadar fikri bir araya topladık.

Sen daha bizim ağzımızı aramadan bir hafta öncesine kadar plan yapmaya başlamıştık bu arada, bunu da belirtelim..

Pasta zaten ayrı bir dert oldu, üstüne yazılan yazıdan taşınmasına kadar...

Mekandaki ayarlamaları yaparken -diğerlerini bilmiyorum- kalbim küt küt atıyordu acaba anladı mı? acaba nasıl olacak bir sürü fasa fiso işte..

Sanırım bi süprizi bu kadar öven başka bir insan daha yoktur, biliyorum(z) ki sen bunlardan daha daha fazlasına değersin, ama idare et işte. Elimizden bu geldi.. Bu yazıyı daha güzel bi kafa ile -güzel derken dinç anlamında- yazmak isterdim ama kafam bulanık biraz. Seni seviyoruz, kıymetini bil =]

Nice yıllara snip, İyi ki doğmushun be yha! =]

Yazı hakkında yorum yapmak için buraya tıklayın lütfen
Özel Arama