Bi'şey mi bakmıştın? (blog içi arama)

31 Aralık 2013 Salı

Kafamdan Geçenler - 8

(Birkaç kişiyi tenzih ederek yazıyorum bu yazıyı, zira bulundukları konum ve çevre nedeni ile... Şeklinde başlayan bir giriş cümlesi kurmak isterdim ama hayır, hepiniz dahilsiniz buna... Çünkü eğer bu yazıyı okuyacak bilgisayar bilginiz, zamanınız ve internetiniz varsa; öğrenememiş olmak bahane değil...)
Neymiş, halkbank'a yabancılar operasyon yapmış... Ulan halkbank'ın %70i yabancıların elinde be! SIZ KIMI UYUTUYORSUNUZ! Devletin para akışını %70i dış mihraklarda olan bir bankadan sağlayacaksın, sonra da yok efendim operasyon şöyle böyle... Büyüklerimin affına sığınarak söylüyorum, HASSİKTİRİN BE! Cidden yetti artık, biraz adam olun. Sabah akşam okuyup üfleyeceğinize, AZICIK DA OKUYUP ÖĞRENIN! Sonra dindar kesime kötü dedi bunlar, bunlar yahudi bilmem ne... CAHILSIN ARKADAŞIM CAHIL! O yahudiler, hristiyanlar, ateistler, o paraları çalarak mı kazandı? PEKI SENIN BAŞBAKANIN?!? He masum mu diyorsun? E neden bu kadar tutuştu? ALLAH'A GÜVENI MI KALMADI DA BAŞBAKANINIZIN BÖYLE KORKAR OLDU ADALETTEN???
Gönderse ya oğlanı ifade vermeye?
Neden alındı yüzlerce polis ve müdür görevden? Çaycısına kadar be, yuh! Sebep ne? Bilgi vermemiş... AÇ BI OKU! Yasa ne diyor hiç baktın mı? Bakmazsın tabi, başbakanın sana her zaman doğru söyler çünkü.. Bi siktiriniz gidiniz efendim...
Türkiyenin dünya ülkelerinde sıralamalarına bakın, değişikliği bi görün, lütfen...
Ülkede namaz kıldırmayacaklar diyebilecek kadar ileri gidebilenler var?? Neyin kafasındasınız siz? Peygamber mi lan adam? ISLAMIYET BAŞBAKANA MI KALDI?
Milyon tane şey dönüyor kafamda, konudan konuya atlıyorum resmen bu sebepten. Ama bunca zamandır istediğimiz tek bir şey vardı, size dayatılan ne olursa olsun hemen inanmayın, araştırın önce... Bilgi kimden gelirse gelsin araştırın... Hala IMFye borç kalmadi diyen gerizekalılar var abi?!? Aç hazine bakanlığının sitesini bi dış borca bak bre cahil!
Operasyon zamanlama falan tamam, HIÇ MI BEYIN YOK? Bu paralar imam hatip için dendi, yasalar ile 8 bin lira üstünün elden verilmesi yasak olduğu halde yediniz, HIÇ MI TAKIP ETMEZSINIZ?!? O imam hatip ile ilgili çıkan son gelişmelere bakın... Abicim, açın okuyun... UYUTULUYORSUNUZ!

Falan filan. Uzun lafın kısası, eğer kullanılmaya devam etmek istiyorsanız (ki kullanılan şeye ne yazık ki MAL denir) böyle devam edin. Yok bana hakaret ediyorsun, bunları hak etmiyorum diyorsan da araştır. Öyle sadece yandaş sitelerde dolaşma paşam...

Kuyruğuna bastıysam, canın yandı, için az da olsa cız ettiyse amacıma ulaşmışım demektir... Özür bekleme kardeşim. Kusura bakma ama benim için sen busun. Bu kadar mal, bu kadar gerizekalı olmana rağmen kardeşimsin. Iyi davran kendine, hava soğuk dışarı çıkarken sıcak giyin. Ha bi de, neyse boşver.
Özel Arama